Skuteczność danego kosmetyku łatwo ocenić po tym, jak często do niego wracamy i jak wiele środków finansowych pochłania nam jego ustawiczny zakup. W przypadku siwych włosów, walka wydaje się nie ustawać – koloryzacja siwizny musi być stale powtarzana, by skutecznie maskować ją na naszej głowie. Szampony koloryzujące są popularnym i szeroko dostępnym narzędziem do chwilowego zatuszowania siwych włosów. W walce z ich przyczyną bardziej sprawdzi się płyn GR-7 Professional.

 

Szampon koloryzujący kontra płyn GR-7 Professional

 

Aby zrozumieć, jak rewolucyjny w swym zastosowaniu jest GR-7 Professional, skorzystamy z prostego zabiegu porównawczego. Korzystanie z szamponów koloryzujących daje chwilowe poczucie zwycięstwa. Włosy znowu wyglądają młodo, a my wraz z nimi. W praktyce pod warstwą farby znajduje się wciąż ta sama siwizna. GR-7 Professional jest preparatem na bazie naturalnych składników (wyciągów z ziół), który ma za zadanie zwiększyć obecność melaniny w naszym organizmie. To właśnie brak melaniny odpowiada za przedwczesne siwienie.

 

Fot. Skuteczność preparatu GR-7 (tu kupisz)

 

Jeśli zastanowimy się nad tym głębiej, to procesem siwienia rządzą proste procesy biologiczne. Pierwszym jest genetyka – siwiznę się dziedziczy. Dokładniej zaś chodzi o poziom melaniny w naszym organizmie, który jest różny dla każdego, w zależności od wieku. GR-7 Professional pozwala zwiększyć poziom melaniny, dzięki czemu wcześniej siwe włosy powracają do pierwotnej barwy. W płynie GR-7 Professional nie ma farby, środek ten nie działa by zamaskować siwe włosy, lecz eliminuje przyczynę ich przedwczesnego pojawiania się.

 

Stosowanie GR-7 kontra stosowanie szamponu koloryzacyjnego

 

Koloryzacja z udziałem szamponu koloryzacyjnego nie należy do najtańszych usług. Miejmy świadomość, że to tylko opcja tymczasowa. Natomiast kuracja GR-7 Professional trwa od 7 do 25 dni i daje doskonałe efekty, przywracając pierwotny kolor włosów. Działanie to potwierdza międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS. Według danych z testów płynu GR-7 Professional, pośród ponad 20 badanych wszyscy odnotowali widoczny efekt cofania się siwizny już po tygodniu. Co ważne, nikt nie zgłosił pojawienia się efektów ubocznych – preparat oparty jest na naturalnych składnikach, jest bezpieczny dla alergików i dla środowiska.

 

Fot. Tutaj kupisz preparat GR-7

 

W przeciwieństwie do szamponów koloryzacyjnych, preparat GR-7 Professional nie jest nakładany na włosy, lecz na skórę głowy – to tam oddziałuje, powodując wzrost zawartości melaniny. Płyn nakłada się raz lub dwa razy dziennie na siwą głowę, unikając przez pierwszy tydzień mycia i suszenia jej. Warto w tym czasie dbać o higienę życia: dobrze się odżywiać, zażywać snu i relaksować się w odpowiednich proporcjach, a także zrezygnować z używek. Efekty są piorunujące – warto sprawdzić to na własnej skórze i skutecznie wyeliminować przedwczesną siwiznę!

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie