Stykamy się z dziesiątkami klientów, którzy szukają jakiś sprawdzony sposób na siwe włosy. W Internecie znajdziemy setki poradników, każdy sugeruje co innego, łatwo się w tym pogubić. Od lat na czele jest oczywiście farbowanie siwych włosów, w dawnych czasach siwe włosy u kobiet czasami maskowano peruką, zaś siwe włosy u mężczyzn bardzo krótką fryzurą. Czy te radykalne sposoby są jedynym rozwiązaniem problemu? Siwienie włosów nie jest przecież wyrokiem…

 

Jak zamaskować siwe włosy? A po co w ogóle to robić!

 

Osiwiałeś? Osiwiałaś? No cóż, czynność dokonana… tak podchodzimy do tematu, nawet gdy to siwe włosy w młodym wieku. Więc idąc tym rokiem myślenia, zaraz szukamy odpowiedzi na pytanie jak zatuszować siwe włosy. W sposób niemal instynktowny sięga się po rozwiązania krótkoterminowe, staramy się wyeliminować przyczynę, a nie skutek. Siwe włosy nie są wyrokiem, a doraźne próby maskowania siwych włosów zwykle albo kosztują sporo pieniędzy, albo są szkodliwe dla włosów… albo jedno i drugie!

 

Siwe włosy to znak czasu, ale w dzisiejszym świecie coraz częściej trafiają się również siwe włosy w młodym wieku. Od genów póki co ciężko uciec i wyrokom matki natury zwyczajnie trzeba się poddać. Walka bywa uciążliwa, zwłaszcza jeśli co chwila pojawiają się odrosty, a zdecydowaliśmy się na maskowanie siwych włosów przy użyciu farby. Dzięki ciekawej formule nowy preparat na siwe włosy GR-7 Professional oferuje dzisiaj skuteczną alternatywę, w dodatku bez udziału drogich kosmetyków czy problematycznych zabiegów. Zobacz także: Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?

 

Co na siwe włosy? Zdrowy tryb życia i skuteczny preparat!

 

Jak już wspomniano, efektywna kuracja w każdym przypadku ukierunkowana jest na eliminowanie przyczyn, a nie skutków. Siwienie włosów jest przypadłością, którą doskonale możemy wpasować w to stwierdzenie. Siwe włosy to efekt mniejszej ilości melaniny w komórkach skóry głowy. To melanina odpowiada za pigmentację skóry i włosów, a zatem analogia jest całkiem logiczna: brakuje melaniny, to włosy siwieją.

 

Wahania melaniny wynikają po części z uwarunkowań genetycznych, a po części z higieny życia, jaką sobie fundujemy. Jeśli o siebie nie dbamy, np. słabo i rzadko jadamy, mało śpimy lub chodzimy wiecznie zestresowani, może to przyspieszyć siwienie włosów.

 

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional

 

Płyn na siwe włosy GR-7 Professinal to naturalna odpowiedź na opisywany przez nas problem. Preparat ten działa bardzo skutecznie i kierunkowo – to wyciąg z ziół polnych, które zostały dobrane w taki sposób, aby stymulować syntezę melaniny w skórze głowy. Im jej więcej, tym szybciej siwe włosy wrócą do swojego pierwotnego koloru. Tak, kuracja GR-7 Professional to kuracja odwracania siwienia.

 

Preparat na siwe włosy nakłada się z częstotliwością do dwóch razy na dobę przez około miesiąc. W tym czasie zachodzą zmiany w skórze głowy prowadzące do tego, że wcześniej siwe włosy staną się na powrót kolorowe – naturalnie przybiorą barwę z przeszłości. Po około miesiącu, gdy efekt kuracji jest zadowalający, płyn na siwe włosy nakłada się już zdecydowanie rzadziej, bo około raz na tydzień, dla podtrzymania.

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn