Siwienie włosów jest nieodzownym elementem życia człowieka – jest ponadczasowym symbolem przemijania, upływającego czasu oraz starości. I choć bywały już próby, by obrócić siwe włosy w element tymczasowej mody, w efekcie zawsze stanowiły one raczej uciążliwość, niż atrakcyjny element image. Jest kilka sprawdzonych sposobów jak ukryć siwe włosy, a nawet jak zahamować oraz odwrócić siwienie. Skarbnicą wiedzy w tym zakresie był jak zawsze pomysłodawca i autor serii GR-7 Professional.

 

Sposób na siwe włosy – w zdrowym ciele zdrowy duch!

 

Panika. To częste uczucie, gdy w łazienkowym lustrze natkniemy się na pierwszy siwy włos. Później to już lawina, siwe włosy w młodym wieku to kompleks sporej grupy społeczeństwa. Poradzić sobie z nim nie jest wcale łatwo, pierwsza na myśl przychodzi koloryzacja siwych włosów. To jednak jak wejście w ruchome piaski – z koloryzacji niezwykle ciężko później wyjść. Co nam pozostaje?

 

Siwe włosy u kobiet i mężczyzn w młodym wieku to następstwo zarówno uwarunkowań genowych, jak i tego, w jaki sposób prowadzą swoje życie. Jeśli mało śpimy, mamy pełną głowę nerwów, do tego kiepsko jemy, unikamy ruchu i nie stronimy od używek, wówczas tworzymy idealne warunki do siwienia włosów. Niska higiena życia oddziałuje na odpowiadającą za pigmentację włosów melaninę. Jej niskie ilości to gotowy przepis na siwe włosy…

 

Co robić? Jeść warzywa i owoce, chętnie uprawiać sport (już 12 minut aktywności dziennie świetnie wpływa na metabolizm), dbać o regularny, pełnowartościowy sen, a także pomyśleć o suplementacji, by uzupełniać mikroskładniki, których nie dostarczamy odpowiednio dużo w diecie (np. cynk, selen, potas). Zobacz również: Jak ukryć siwe włosy z GR-7?

 

Sposób na siwe włosy – dołóż do tego kurację z GR-7 Professional

 

Jeśli zadbasz o higienę życia, istnieje duża szansa, że spowolnisz siwienie włosów. To jednak nie przywróci dotychczasowym szarym kosmykom urody. Co wówczas? Koloryzacja? Niezupełnie…

 

Odpowiedzią jest płyn na siwe włosy GR-7 Professional, który niejednokrotnie opisywaliśmy już w naszym serwisie. Warto połączyć ten efektywny preparat na siwe włosy ze zmianami w aspekcie życia, aktywności i diety. To najlepsze wariant – stwarzamy optymalne warunki do syntezy melaniny, którą stymuluje dodatkowo preparat na siwe włosy GR-7 Professional. Produkt ten stworzono na bazie odżywczego wyciągu z roślin polnych, co odpowiednio wpływa na odżywienie skóry głowy, a w efekcie do odwrócenia skutków siwienia.

 

Jak to rozumieć? Odwrócenie siwienia to wynik zwiększającego się poziomu melaniny w skórze głowy. Gdy był niski, włosy były siwe, gdy jest wysoki, naturalny kolor powraca. Efekt ten został potwierdzony przez międzynarodową jednostkę badawczą EUROFINS oraz setki zadowolonych klientów w całej Europie. Produkt można nabyć w sprzedaży online oraz w dobrych gabinetach trychologicznych lub salonach fryzjerskich.

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn