Pierwszy siwy włos na mojej głowie skończył się zrezygnowaniem i krótkim komentarzem: „no pięknie, zaczęło się...”. Siwe włosy u mężczyzn w młodym wieku, podobnie jak łysienie, stają się niemal dożywotnim wyrokiem skazującym na kompleksy. Na szczęście żyjemy w 2020 r., a współczesne nam czasy pozwalają na zupełnie nowe formy walki z tym problemem. Siwienie włosów jest do powstrzymania, a nawet do odwrócenia! Zapraszamy do lektury!

 

Siwe włosy w młodym wieku – co robić ?!

Przede wszystkim – nie panikować i nie podejmować zbyt pochopnych wniosków. Nasi klienci wielokrotnie opowiadali nam historie walki z siwizną. Jak zamaskować siwe włosy, jak na ukryć białe pasma na skroniach? Niektórzy decydowali się na koloryzację, inni ścinali włosy lub częściej nosili nakrycia głowy. W każdym z tych wypadków, rozwiązanie jest krótkotrwałe – na moment likwiduje się skutek siwienia włosów, a nie przyczynę tego stanu rzeczy…

 

 

W dzisiejszych czasach możliwe jest nie tylko powstrzymanie siwienia włosów, ale nawet odwrócenie efektów tego naturalnego zjawiska. Słowo „naturalnego” warto podkreślić podwójnie – to właśnie od ilości melaniny w skórze głowy zależy to, jak szybko siwe włosy pokryją naszą głowę. Dla jednych ilość melaniny spada już po 20-tce, podczas gdy inni zachowują kruczoczarne czupryny nawet i do 60-tki. Geny, cóż poradzić…

 

Co jest dobre na siwe włosy?

Z doświadczenia naszych klientów oraz nas samych już teraz odpowiadamy: siwe włosy w młodym wieku to nie wyrok skazujący – jeśli odpowiednio szybko zadbasz o siebie i dodasz do tego kurację GR-7 Professional, szybko zapomnisz o kompleksach i postępującej siwiźnie.

 

W pierwszej kolejności spróbuj odstawić używki. Kawa, papierosy, alkohol i inne, uwielbione przez ludzką cywilizację produkty uzależniające, wpływają na nasz ogólny stan zdrowia, a w szczególności na zawartość melaniny. Warto zadbać także o zrównoważoną dietę, bogatą w witaminy i minerały, jak również dobrze się wysypiać i unikać stresu. Proste, ale jakże ciężkie do osiągnięcia w codziennym życiu, prawda? Wysoką higienę życia połączmy w ty momencie z innowacyjnym produktem, jakim jest preparat na siwe włosy GR-7 Professional. Oparty na formule z polnych ziół płyn, daje niespotykane efekty – gdy nakładamy go na skórę głowy, ta odżywia się w niezbędne do syntezy melaniny składniki. Efekt? Siwe włosy zmieniają kolor na swój naturalny.

 

Przez pierwszy tydzień zaczniecie zauważać, że coś dziwnego dzieje się z waszymi włosami. Białe i szare kosmyki zmienią się w złotawe – to pierwsza oznaka, że kuracja działa. Po około miesiącu zdecydowana większość waszych siwych włosów będzie już na powrót w pożądanym kolorze. Warto podkreślić – płyn na siwe włosy GR-7 Professional nie posiada żadnych substancji koloryzujących, wszelkie zmiany jakie zachodzą podczas kuracji dotyczą warstwy podskórnej na głowie, a nie na powierzchni włosa.

 

Czy sposób na siwe włosy z GR-7 Professional jest trwały?

Wracamy do tytułowego pytania – czy czeka nas dożywocie z siwymi włosami? Niekoniecznie. Po upływie miesiąca, gdy siwienie włosów nie tylko ustanie, ale zostanie odwrócone, następuje faza podtrzymania. Słowem – musimy utrzymać wysoki poziom melaniny. Jak tego dokonać? Należy dbać o higienę życia, a także stosować GR-7 Professional raz lub dwa w tygodniu, najlepiej na noc, przed spaniem. I… to wszystko, prawda, że proste?

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby

Czy odsiwiacze są skuteczne?
Odsiwiacz dla mężczyzn: jak działa?
Rewolucyjny odsiwiacz do włosów dla mężczyzn