Pierwszy siwy włos na mojej głowie skończył się zrezygnowaniem i krótkim komentarzem: „no pięknie, zaczęło się...”. Siwe włosy u mężczyzn w młodym wieku, podobnie jak łysienie, stają się niemal dożywotnim wyrokiem skazującym na kompleksy. Na szczęście żyjemy w 2020 r., a współczesne nam czasy pozwalają na zupełnie nowe formy walki z tym problemem. Siwienie włosów jest do powstrzymania, a nawet do odwrócenia! Zapraszamy do lektury!

 

Siwe włosy w młodym wieku – co robić ?!

Przede wszystkim – nie panikować i nie podejmować zbyt pochopnych wniosków. Nasi klienci wielokrotnie opowiadali nam historie walki z siwizną. Jak zamaskować siwe włosy, jak na ukryć białe pasma na skroniach? Niektórzy decydowali się na koloryzację, inni ścinali włosy lub częściej nosili nakrycia głowy. W każdym z tych wypadków, rozwiązanie jest krótkotrwałe – na moment likwiduje się skutek siwienia włosów, a nie przyczynę tego stanu rzeczy…

 

 

W dzisiejszych czasach możliwe jest nie tylko powstrzymanie siwienia włosów, ale nawet odwrócenie efektów tego naturalnego zjawiska. Słowo „naturalnego” warto podkreślić podwójnie – to właśnie od ilości melaniny w skórze głowy zależy to, jak szybko siwe włosy pokryją naszą głowę. Dla jednych ilość melaniny spada już po 20-tce, podczas gdy inni zachowują kruczoczarne czupryny nawet i do 60-tki. Geny, cóż poradzić…

 

Co jest dobre na siwe włosy?

Z doświadczenia naszych klientów oraz nas samych już teraz odpowiadamy: siwe włosy w młodym wieku to nie wyrok skazujący – jeśli odpowiednio szybko zadbasz o siebie i dodasz do tego kurację GR-7 Professional, szybko zapomnisz o kompleksach i postępującej siwiźnie.

 

W pierwszej kolejności spróbuj odstawić używki. Kawa, papierosy, alkohol i inne, uwielbione przez ludzką cywilizację produkty uzależniające, wpływają na nasz ogólny stan zdrowia, a w szczególności na zawartość melaniny. Warto zadbać także o zrównoważoną dietę, bogatą w witaminy i minerały, jak również dobrze się wysypiać i unikać stresu. Proste, ale jakże ciężkie do osiągnięcia w codziennym życiu, prawda? Wysoką higienę życia połączmy w ty momencie z innowacyjnym produktem, jakim jest preparat na siwe włosy GR-7 Professional. Oparty na formule z polnych ziół płyn, daje niespotykane efekty – gdy nakładamy go na skórę głowy, ta odżywia się w niezbędne do syntezy melaniny składniki. Efekt? Siwe włosy zmieniają kolor na swój naturalny.

 

Przez pierwszy tydzień zaczniecie zauważać, że coś dziwnego dzieje się z waszymi włosami. Białe i szare kosmyki zmienią się w złotawe – to pierwsza oznaka, że kuracja działa. Po około miesiącu zdecydowana większość waszych siwych włosów będzie już na powrót w pożądanym kolorze. Warto podkreślić – płyn na siwe włosy GR-7 Professional nie posiada żadnych substancji koloryzujących, wszelkie zmiany jakie zachodzą podczas kuracji dotyczą warstwy podskórnej na głowie, a nie na powierzchni włosa.

 

Czy sposób na siwe włosy z GR-7 Professional jest trwały?

Wracamy do tytułowego pytania – czy czeka nas dożywocie z siwymi włosami? Niekoniecznie. Po upływie miesiąca, gdy siwienie włosów nie tylko ustanie, ale zostanie odwrócone, następuje faza podtrzymania. Słowem – musimy utrzymać wysoki poziom melaniny. Jak tego dokonać? Należy dbać o higienę życia, a także stosować GR-7 Professional raz lub dwa w tygodniu, najlepiej na noc, przed spaniem. I… to wszystko, prawda, że proste?

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie
Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy siwieją?
Siwienie włosów – problem, który da się rozwiązać w naturalny sposób!
Czy siwe włosy w młodym wieku to wyrok?
Preparat na siwe włosy GR-7. Obalamy niektóre mity!
Sposób na siwe włosy? Podpowiadamy kilka sprawdzonych metod
Co na siwe włosy? Koloryzacja, peruka? Mamy coś lepszego!
Co jest dobre na siwe włosy? Przeważają naturalne sposoby