Z siwymi włosami jest podobnie jak z odkładającym się tu i ówdzie tłuszczykiem – kiedy je zauważymy, jest już za późno by zadziałać. I o ile lekką nadwagę jesteśmy w stanie wyeliminować dietą i samozaparciem w treningu, o tyle siwe włosy stanowią szalenie trudne wyzwanie. Siwienie włosów w młodym wieku zwyczajnie podcina skrzydła i dobiera nadzieję na satysfakcjonujący image. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Sposobów jest kilka, sam zdecyduj, który pasuje do Ciebie najlepiej!
 

Koloryzacja siwych włosów
 

To pierwsze co przychodzi nam do głowy. O ile panie w pierwszej kolejności rozważą taki wariant, o tyle siwe włosy u mężczyzn to zupełnie inna bajka. Kobiety koloryzację siwych włosów mogą z powodzeniem potraktować jako pretekst do zmiany image. U facetów farbowanie włosów w młodym wieku jest zwyczajnie… żenujące. Panowie nie przepadają za farbą i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Siwienie włosów u kobiet jest zatem kwestią nieco łatwiejszą do rozwiązania za pomocą farby, ale też zdecydowanie ciężej pogodzić się z białymi pasemkami paniom, niż panom. Siwe włosy w młodym wieku łatwo przykryć kolorem, ale… niestety, od teraz będziemy zmuszeni do nieustannego, regularnego nakładania farby, by utrzymać estetyczny efekt. To wiąże się z kosztami, w pewien sposób ogranicza wybór fryzury oraz w dalekiej perspektywie niszczy strukturę włosa. Czy polecamy takie rozwiązanie? Siwe włosy przykryte kolorem to walka ze skutkami, a nie z przyczynami takiego stanu rzeczy. Są inne rozwiązania.
 

Preparat na siwe włosy GR-7
 

Dla wielu osób siwe włosy to klątwa, od której nie ma ucieczki. Pozostają dwa wyjścia, farbować, albo pogodzić się z siwieniem. A co jeśli jest jeszcze trzecia opcja? Wystarczy nieco prześledzić biologiczne uwarunkowania człowieka, żeby doszukać się przyczyny siwienia. A jest nią niski poziom melaniny w skórze głowy. Jak w wielu przypadkach, tak i tutaj, wykorzystując naturalne składniki odżywcze, można wpłynąć na poziom pigmentu. Efekt? Synteza melaniny przekłada się na powrót do naturalnego koloru włosów. Nie, to nie magia – to nauka!

 

Fot. Preparat GR-7: https://gr-7.eu/sklep/


GR-7 Professional to polski produkt, którego formuła oparta jest na wyciągu z polnych ziół. Płyn na siwe włosy nakłada się na skórę głowy, co odżywia ją i stymuluje do produkcji melaniny. Po około 7 dniach od nakładania, siwe włosy stają się złotawe. Następnie po upływie 25-30 dni dawniej siwe włosy mają już swój naturalny kolor. Preparat na siwe włosy GR-7 Professional jest bezpieczny, nie uczula, nie zawiera szkodliwej dla środowiska chemii i nie był testowany na zwierzętach. To doskonały produkt dla wszystkich, którzy chcą wypowiedzieć wojnę siwym włosom i poszukują najskuteczniejszej broni, by tę potyczkę wygrać na dobre.

GR-7 Professional nakłada się na skórę głowy przez pierwszy miesiąc z częstotliwością około 2 razy na dobę. Po otrzymaniu zadowalającego efektu usunięcia siwizny, preparat nakłada się zaledwie raz na tydzień, w celu utrzymania optymalnego poziomu melaniny.

 

Zobacz również inne artykuły:

Siwe włosy u mężczyzn - skuteczna metoda zwalczania
Sposób na siwe włosy. Preparat GR-7 przywróci naturalny kolor
Szampon koloryzujący na siwe włosy - czy jest skuteczny?
Jaki kolor na siwe włosy? Nie farbuj! Przywróć naturalny kolor włosów
Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy? Sprawdź skuteczny płyn GR-7
Siwe włosy w młodym wieku - co robić? Preparat GR-7!
Siwe włosy co robić? Pytania i odpowiedzi.
Jak powstrzymac postepujące siwienie włosów?
Siwe włosy w młodym wieku? Problem, na który jest rozwiązanie